Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Własny serwer na swoim PC kilka pytań


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chciałem założyć swojego privke do metka i mam kilka pytań

1. Czy te programy zmulą komputer?

2.Czy bedzie działać na neostradzie?

3.Lepiej serwer Hamachi czy na cliencie?

4.Na czym polega spolszczenie serwera na hamachi (w skrócie).

5.Czy na hamachi można mieć własnego clienta?

6.Czy nic sie nie stanie na serwie gdy wyłącze komputer?

Serwer by był na kilka osób.

Opublikowano

1. tak bo pamiec ram je przetwarza i procek takze

2.powinno, gdzies jest poradnik jak zrobic serwer na neostradzie

3. nie bardzo rozumiem;D

4. spolszczenie nazw itemow i chyba niektorych rozmow

5. nie, tylko na spolszczeniu badz laucherze grac

6. wylaczysz kompa to wylaczy ci sie serwer.

 

zrob na vps. na kilka osob starczy tani, i 24/7

Opublikowano

Witam chciałem założyć swojego privke do metka i mam kilka pytań

1. Czy te programy zmulą komputer?

2.Czy bedzie działać na neostradzie?

3.Lepiej serwer Hamachi czy na cliencie?

4.Na czym polega spolszczenie serwera na hamachi (w skrócie).

5.Czy na hamachi można mieć własnego clienta?

6.Czy nic sie nie stanie na serwie gdy wyłącze komputer?

Serwer by był na kilka osób.

1.Troszkę tak zależy od twojego sprzętu

2.tak

3.o jakim cliencie mowa?

4.No wiadomo masz po polsku

5.Nie

6.Nic się nie stanie

 

Ja również polecam vps kosztuje około 19PLN+

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...